تبلیغات
سدید - جشن پوریم، به خاطر کشتار ایرانیان نیست؟
ویژه ها قبلی 1 2 3 بعدی
بانوان ورزشکار المپیک» تبدیل حرام به حلال با دیپلماسی حجاب!

با دیدن برخی صحنه ها از تلویزیون و رسانه ها از تصاویر ورزشکاران ایرانی شوکه می شدم. گاهی اوقات هم مثلا به خاطر دست ندادن امید نوروزی و پارالمپیکی ها با زنان خوشحال. به هرحال افتخارآفرینی ورزشکاران ایرانی در المپیک جای تقدیر و تشکر فراوانی دارد
اما......
تولید ملی» تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی

تولید صفا و مهر و الفت بکنیم
بر ساحت دل عرض ارادت بکنیم
سرمایه ی ما عشق ولایت باشد
با هستی خود ازان حمایت بکنیم
(شاعر: شاهد) ...
دانشگاه اسلامی» دانشگاه اسلامی، مبدا پیشرفت

یك ملت، با اقتدار علمى است كه مى‏ تواند سخن خود را به گوش همه‏ ى افراد دنیا برساند؛ با اقتدار علمى است كه مى‏ تواند سیاست برتر و دست والا را در دنیاى سیاسى حائز شود.در این زمینه كه علم نیاز است، حقیقتاً كشورى كه دستش از علم تهى است، نمی تواند توقع عزت، توقع استقلال و هویت و شخصیت، توقع امنیت و توقع رفاه داشته باشد. طبیعت زندگى بشر و جریان امور زندگى این است. علم، عزت می بخشد.(مقام معظم رهبری)...

جشن پوریم، به خاطر کشتار ایرانیان نیست؟

یکشنبه 18 فروردین 1392
اخیرا سایت متوهم "گمانه" و همچنین صفحه مربوط به آن در شبکه اجتماعی موسوم به "ستاد مبارزه با چرندیات" با آسمان ریسمان بافتن، سعی داشته اند تا اثبات کنند که اولا کتاب استر موثق و معتبر نیست و ثانیا یهودیان به خاطر کشتار ایرانیان جشن نمی گیرند!!
ستادی که معمولا جز چرند و پرند نمی گوید، مدعی است که وابسته به هیچ گروه و سازمانی نیست اما با مقالات جهت دارش اهداف خاصی را دنبال می کند و هویت خود را می نمایاند.

برای روشن شدن موضوع و همچنین نمایان شدن خوش خدمتی و افشای ماهیت گردانندگان آن سایت و صفحات اجتماعی در این نوشتار با استناد به منابع یهودی و غربی، به سادگی اثبات شده است که اولا یهودیان استر را کاملا معتبر می دانند و آن را مبنای عمل خویش قرار می دهند و ثانیا جشن های یهودیان به طور غیرقابل انکاری نشانگر شادمانی ایشان از کشتار مردمان است(هر چند که به دنبال کشتار، از نجات خویش هم خشنود هستند)


الف- "استر" وثوق تاریخی ندارد؟
جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این جشن در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

1. اگر استر معتبر نیست، چرا یهودیان هر سال جشن می گیرند؟!!!
همچنین اگر استر سندیت ندارد چرا مقبره استر و مردخای واقع در همدان، به ادعای یهودیان، پس از غصب مسجد الاقصی، دومین مکان مقدس این قوم به شمار می رود؟
پوریمپوریم
2. پس قطعا یهودیان به اعتبار تنها سند پوریم(استر) جشن می گیرند.1

در نتیجه: خود یهودیان تاکید کرده اند که واقعه ی پوریم دقیقا در تاریخ 3405 عبری ( حدودا 356 قبل از میلاد مسیح) به وقوع پیوسته و همچنین هیچ سند تاریخی دیگری  غیر از تومار استر یا مگیلت استر  به این واقعه مذهبی اشاره نکرده است. مگیلت استر جزو کتب مقدس یهود بشمار می رود. که حاوی مطالب دقیق فلسفی و مذهبی است. و در تاریخ 5 آدار 3406 عبری  نوشتن آن توسط مردخای و استر به پایان رسیده است.1

بنابراین
ممکن است کتاب استر و واقعه پوریم معتبر نباشند اما
 یهودیان استر را مبنای عمل خود قرار می دهند و برمبنای آن جشن می گیرند، پس آن را قبول دارند و 
بحث سندیت نداشتن آن به دلیل اهتمام یهودیان به جشن پوریم، وجهی ندارد و بحثی انحرافی است.ب- یهودیان مدعی هستند برای کشتار دیگران جشن نمی گیرند بلکه برای نجات خودشان است!!!1
یهودیان روز چهاردهم و پانزدهم ماه ادار را به مناسبت نجات یهودیان از چنگ دشمنانشان جشن می گیرند به یادبود الطاف الهی و نجات خود و نه به خاطر کشتار دیگران.1نحوه عملکرد یهودیان حاکی از حقیقت دیگری است:

1. جاسوسان زن سازمان موساد مجاز به انجام هر گونه عمل جنسی با دشمنان برای انجام ماموریت خود هستند
 در سال ۲۰۱۰ یک خاخام یهودی در اسرائیل با اشاره به واقعه پوریم و استر، اعلام کرد جاسوسان زن سازمان موساد مجاز به انجام هر گونه عمل جنسی با دشمنان برای انجام ماموریت خود هستند؛ همانگونه که استر هویت یهودی خود را پنهان کرد و با یک دشمن ایرانی یعنی اخشورش (خشایارشاه) ازدواج کرد و با این کار ملت یهود را نجات داد.
این مورد یکی از موفق ترین عملیات نفوذ زنان جاسوس یهودی در میان مقامات کشورهای دیگر به شمار می رود که با استفاده از زیبایی ظاهر و به خدمت گرفتن جذابیت های جنسی، توطئه های قوم یهود را اجرا کردند و می کنند.2

2. هدیه نتانیاهو به اوباما: وقتی صهیونیست‌ها، کینه تاریخی از ملت ایران را بیرون می‌ریزند
به گزارش رویترز در روزهای پایانی سال 1390 نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با اوباما نسخه‌ای از کتاب اِستِر (Esther) را به او هدیه داد. هدیه‌ای که بار معنایی زیادی درباره تنش موجود میان این رژیم با مردم و هویت ایرانی دارد. این هدیه، کتابی قطور و قدیمی به زبان عبری است که داستان توطئه یهودیان باستان علیه ایرانیان را روایت می‌کند. نام این کتاب باستانی «طومار استر» است و یکی از بخش‌های عهد عتیق در کتاب مقدس است که حدود ۲۵۰۰ سال پیش رخ داده است و یهودیان بنا به این داستان و نجات قوم یهود در ایران با کمک ملکه استر، در جشن پوریم شرکت می‌کنند.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام اسرائیلی می‌گوید نتانیاهو به باراک اوباما گفته است: «آن‌ها (ایرانی‌ها)، آن زمان هم می‌خواستند ما را نابود کنند.»
به گزارش رویترز، نتانیاهو با این هدیه، تلویحاً ایران را به نازی ها تشبیه نموده که طی مدعی هستند در جنگ جهانی دوم 6 میلیون یهودی را کشته اند.3

نتانیاهو استر اوباما پوریم

3. در آموزه های تلمود یهودیان در یکی از بخش ها به صراحت به نوشیدن شراب تا حد سرمستی توصیه شده است:
"در روز پوریم هر فرد - یهودی - مکلف است به حدی - شراب - بنوشد که تفاوت میان "نفرین بر هامان" و "درود بر مردخای" را تشخیص ندهد."

 Megillah (7b): Rava said: A person is obligated to drink on Purim until he does not know the difference between "cursed be Haman" and "blessed be Mordechai

4. نطفه غیریهود، مثل نطفه بقیه حیوانات است!


نطفه یهود


5. "هامان سوزان" و شیرینی "گوش هامان"؛ نمادهای درنده خویی قوم یهود
از دیگر مراسمی که یهودیان در این روز برگزار می کنند، مراسم "هامان سوزان" است. آن ها هامان - و ده پسرش - را نماد دشمنان قوم یهود دانسته و بطور سمبلیک در مراسمی، نمادی و یادبودی از هامان، وزیر الوزاری خشایارشاه را در آتش می سوزانند.


پوریمپوریم

شیرینی معروف به "گوش هامان"
یهودیان در جشن قتل عام ایرانیان، این شیرینی ها را می خورند و همراه خوردن این شرینی شعری اهانت آمیز نسبت به ایرانیان و وزیرالوزاری ایرانی خوانده می شود.
6.  خط و نشان صهیونیست های آدم خوار برای ایرانیان
از دیگر مراسمی که در عید پوریم اجرا می شود، رژه زامبی ها در اسرائیل است. در این رژه صهیونیست ها با گریم خود به شکل زامبی ها - آدم خوارها - اعضای مصنوعی از بدن انسان را به نشان خونخواهی و کشتار ایرانیان بر دهان می گیرند.

 نوشیدن خون یا نوشیدنی به رنگ خون به عنوان نمادی از خونخواهی و خونخواری یهودیان نسبت به ایرانیان از جمله رسوم یهودیان در این روز است.

پوریمپوریم

پوریمپوریم

پوریمپوریم

اگر این جشن برای ابراز شادی بخاطر کشتن ایرانیان نیست، پس چرا خونخواری می کنند؟خونخواری نماد نجات یافتن یهودیان است یا نماد کشتار دیگران؟  قطعا آن ها از کشتار دیگران خوشحال هستند که خونخواری می کنند؟!؟

نتیجه: از 6 مورد یاد شده کاملا روشن است که خونخواری و ... حاکی از خوشنودی از کشتار دارد نه نجات خود.


نکته پایانی

یهودیانی که, هیتلر را متهم به یهودی سوزی (هولوکاست) نموده‌اند, باید به پیشینه سیاه تاریخی خود برگردند و هولو کاست واقعی را در تاریخ اقوام خود جستجو کنند. در جنگ جهانی دوم یهودیان, میلیون‌ها مسیحی را کشتند و در ادامه, راه کشتار در فلسطین را در پیش گرفتند و هزاران تن از مسلمانان و مسیحیان به دست صهیونیست‌ها قتل عام می‌شوند. صهیونیست ها تمام اقوام به جز خودشان را از جنس اسب می دانند!
صهیونیستها, در حالی که فریاد حمایت از آزادی و نجات بشر سر می دهند هر روز هولوکاست تازه ای رقم می زند. از نمونه های بارز این جنایتها قتل عام اخیر مردم غزه است. در روزی که یهودیان در اکثر نقاط دنیا به جشن و پایکوبی برای مراسم پوریم دارند صدها کودک و زن فلسطینی به شهادت می رسند.
در این نوشتار اثبات شد که
اولا یهودیان کتاب "استر" را معتبر و مقدس می شمارند و با استناد به آن هر سال جشن پوریم را برگزار می کنند. بنابراین بی اعتبار خواندن "استر" توسط برخی افراد رد می شود.
ثانیا جشن و پایکوبی یهودیان و صهیونیست ها صرفا برای نجات خودشان نیست بلکه اعمالی نظیر خون خواری و سرمستی بی حد و حصر، حکایت از خرسندی از کشتار ایشان دارد.
ثالثا اینکه 70 هزار یا 500 هزار نفر کشته شده اند یا اینکه آیا دقیقا پوریم مقارن 13 فروردین است، چندان اهمیتی ندارد؛ مهم این است که یهودیان اصل ماجرا و کشته شدن تعداد زیادی از مردمان ایران را قبول داشته و با خون خواری و ... هر ساله آن را جشن می گیرند.
 
***
پانویس
1. http://www.iranjewish.com/Essay/Essay_37_poorim.htm
2. http://www.haaretz.com/jewish-world/israeli-rabbi-honey-pot-sex-is-kosher-for-female-mossad-agents-1.317288
3. http://www.reuters.com/article/2012/03/06/us-usa-israel-gift-idUSTRE82500O20120306
***
در این نوشتار بخش هایی از مقاله ی سایت "مشرق نیوز" استفاده شده است.

گردآوری و تحلیل از وب نوشت سدید.
» کلمات کلیدی: جشن پوریم؛ رقص یهود در هولوکاست ایرانیان + تصاویر، جشن پوریم یهودیان هولوکاست واقعی، جشن پوریم به خاطر کشتار ایرانیان نیست، جشن پوریم، کتاب استر موثق و معتبر نیست و ثانیا یهودیان به خاطر کشتار ایرانیان جشن نمی گیرند، کشتار ده ها هزار ایرانی به دست یهودیان، 13 به در سیزده فروردین جشن پوریم یهودیان کشتار ایرانیان،
چهارشنبه 3 دی 1393 12:14 ق.ظ
اینا عکس جشن هالووین هست
دیدی داری دروغ میگی
پاسخ مدیر : !
هادی
جمعه 13 اردیبهشت 1392 06:01 ب.ظ
سلام
ازاین مطلب در وب خودم استفاده کردم
http://asremoouod.mihanblog.com/post/14
ممنون از زحماتتون برای جمع آوری مطالب خوب http://asremoouod.mihanblog.com
پاسخ مدیر : سلام
با تشکر از شما که منبع رو هم ذکر کردید
تشکر از بازنشر مطلب
موفق باشید :)
مریم
شنبه 24 فروردین 1392 01:00 ب.ظ
مادرم!

این همه بلا سخت است،به خدا شرح ماجرا سخت است

گفتن از روضه‌ی تو آسان نیست ،شرح آن کار روضه خوانان نیست

چشمی از داغ خونفشان باید، گریه‌ی بی امان ؛تلاطم اشک

مدد از صاحب الزمان باید، کاش این فاطمیه مادر جان

گره از کار عشق وا می شد، روضه خوان؛صاحبِ عزا می شد

یوسف تو ز راه می آمد ،با دلی غرق آه می آمد


سلام اپم منتظرحضورتون
پستتون مفید بود

پاسخ مدیر : :)
امین
شنبه 24 فروردین 1392 01:35 ق.ظ
سلام
ممنون از اینکه به ما سر زدید
شما نیز با افتخار لین شدید.
بازم به ما سر بزن
در پناه حق.
امین
جمعه 23 فروردین 1392 01:44 ق.ظ
با سلام و دعای خیر...
بسیار خرسندم که توی این دنیای مجازی به وبلاگ بسیار زیبا و پربار شما برخوردم
احسنت!
انشالله که در راهتون ثابت قدم باشید همیشه
به قول حضرت آقا:× بسیجی شدید مبارکه. اما بسیجی بمانید×

خوشحال میشیم اگر به کلبه ما سربزنید.

اگر با تبادل لینک موافقید لطفا اطلاع بدید.
منتظرتون هستم
در پناه حق.
پاسخ مدیر : سلام تشکر لینک شدید :)
مریم
پنجشنبه 22 فروردین 1392 09:41 ب.ظ
بر بانوی مطهرمان گریه می کنیـــــــم

بر آن همیشه بهترمان گریه می کنیـم

با این دو زمزمی که خداوند داده است

بر آیه های کوثرمان گریه می کنیـــــم

سلام اپم و منتظر حضورتون
پاسخ مدیر : تشکر :)
پایگاه خبری "ولی امر"
چهارشنبه 21 فروردین 1392 10:22 ب.ظ
کاربر گرامی سلام
یادداشت شما در پایگاه خبری “ولی امر” باز نشر داده شد
لینک مطلب شما درسایت:http://www.valieamr.com/?PageName=news&ID=2630&Language=1
در صورت تمایل لینک سایت را به وبلاگ خود اضافه نمایید
باتشکر
پاسخ مدیر : با سلام و تشکر؛ لینک شدید :)
ع
چهارشنبه 21 فروردین 1392 06:45 ق.ظ
سلام
ممنون از روشنگریتون
عالی بود
پاسخ مدیر : ممنون که بازم سر زدید :)
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
برگزیده ها
پیام فجرهنگامی در شرایط سخت اقتصادی کشور، بحث از حجاب و عفاف و ماهواره و ... می شود و نقدهای فرهنگی در این شرایط مطرح می شود، پاسخ بسیاری از افراد این است که در این شرایط اقتصادی که بسیاری از مردم در تامین نیازهای اولیه درمانده شده اند، از معضلات فرهنگی می گویید؟ .... ...{ادامه}

« آینده از آن امت اسلام است »
                    « امام خامنه ای »

سدید


  • نظرسنجی
  • پیوندها
  • آرشیو
  • آمار
:. ارزیابی شما از قالب سدید؟